אודותינו


אתר PCBoard נחשב לאתר המוביל והמקצועי ביותר בישראל בנושא מעגלים מודפסים.
האתר עוסק בפרסום בתי עסק ומהווה מקום מפגש וצומת, במגוון רחב של נושאים הקשורים לעולם ה- .PCB באתר ניתן למצאו מידע על חברות העוסקות בתחום המעגלים המודפסים , חברות לייצור והרכבת מעגלים, לשכות עריכה, ספקים ויצרני רכיבים אלקטרונים, יצרני צב"דים, נציגויות ומפיצים, מדור לימודים הכולל מכללות הדרכות וקורסים, מאמרים, לוח דרושים ומחפשי עבודה, רשימה של פורומים מקצועיים ועוד.

אתר PCBoard הנו האתר היחידי בארץ המהווה פלטפורמה נוחה ויעילה לחשיפת כל אותם גופים וחברות הנותנות שירותים ופתרונות לתחום המעגלים האלקטרונים.

פיתוח מתמיד של האתר, ניהול נכון ניסיון וגישה רעננה ומודרנית גרמו לאתר תוך מספר חודשים בלבד מיום הקמתו, לצבור תאוצה מדהימה ופופולאריות גדולה בקרב הגולשים, וכיום מבקרים באתר אלפי משתמשים, אשר משתמשים באתר כמקור מידע ומדריך אמין.
משתמשים אלו נכנסים לאתר מדי יום ביומו, מחפשים חברות, מבקרים בפורומים, מתעדכנים בחדשות וביחד יוצרים את הקהילה המקצועית הגדולה והפעילה ביותר בתחום המעגלים האלקטרונים.

מרבית המידע והנתונים שבאתר ניתנים או מפורסמים ללא תשלום, אולם חלק מהמידע ניתן למנויים בלבד.

המודל העסקי של אתר PCBoard מושתת על הכנסות מפרסום של בעלי עסקים וחברות הפונות לכל אותם מהנדסים, מפתחים ואנשי מקצוע העוסקים בתחומים הקשורים לעולם ה- PCB.

אם אתם קבלני משנה, נציגות, מפיצים או אנשי מקצוע המעונינים לפרסם את שרותיכם . אתר PCBoard הוא המקום הנכון עבורכם. אנו מאמינים כי המפגש בין המבקרים באתר לבין המפרסמים הינו המפתח אשר מייצר עבור כל עסק החזר ממשי לכספו.  

למידע על חבילות פרסום ומחירים לחץ כאן

image
דף הבית

אינדקס חברות

חבילות פרסום

אודות

צור קשר

English

ספקי כח , ממירים

רכיבים אלקטרוניים

תוכנות CAD וכלי פיתוח

לשכות לעריכת מעגלים מודפסים

ייצור והרכבת מעגלים מודפסים

ציוד בדיקה ופיתוח - צב"ד

זיווד אלקטרוני

קורסים לעריכת מעגלים מודפסים

כנסים ותערוכות בחו"ל

כנסים ותערוכות בישראל

לוח דרושים

חדשות

אינדקס פורומים

אינדקס אתרים מומלצים

image
image

image

image


image

כל הזכויות שמורות © PCBoard.co.il 2009